Aktuality

Fotosoutěž vinařských stezek a certifikace Cyklisté vítáni

Za okny sice sněží a kolo vytáhnou jen ti nejotrlejší z nás, ale my už se připravujeme na další cyklistickou sezónu. Abyste se mohli do příprav zapojit Ii vy a zároveň vyhrát některou z našich cen, připravili jsme pro vás FOTOSOUTĚŽ– a to ne ledajakou. Hledáme totiž nejhezčí fotografie, které potom budou zdobit obálku Kalendáře akcí Moravských vinařských stezek a katalog objektů s certifikací Cyklisté vítáni.
 


Jak se zapojit?
Vyberte to nejhezčí, co v archivu máte, s tematikou vinařských stezek nebo objektů Cyklisté vítáni a nahrajte to na našich stránkách (stezky.cz/Fotosoutez nebo cyklistevitani.cz/Fotosoutez). My potom vybereme 50 nejhezčích fotek a o vítězi pak rozhodne veřejné hlasování.

Kdy se přihlásit a kdy hlasovat?
Své fotky můžete nahrávat až do 17. 2., pak proběhne výběr TOP 50 fotek a od 20. února do 10. března bude probíhat veřejné hlasování.

Co můžu vyhrát?
Hlavními cenami jsou například servisní kufr v hodnotě 1799 Kč, víkend pro dva v hotelu Panská lícha nebo ve Westernovém městečku v Boskovicích. Finalisté si potom odnesou oblečení s tematikou vinařských stezek nebo certifikace Cyklisté vítáni.

 

Všechny informace najdete na našich stránkách Moravských vinařských stezek nebo certifikace Cyklisté vítáni.