Kalendář akcí

Putování za burčákem po Modrých Horách

Termín: 9.9.2017 9:00:00 - 9.9.2017 22:00:00

Obec: Velké Pavlovice

Popis místa nebo adresa: obce Modrých Hor   start na rozhledně Slunečná ve Velkých Pavlovicích

Jak název akce napovídá jedná se o putování nejen mezi vinohrady, od jednoho razítkovacího místa ke druhému. Do mapky (která je součástí balíčku) budete "sbírat" razítka a ještě k tomu na každém razítkovacím místě zdarma dostanete 0,5 dcl burčáku k ochutnání. Jestli zvolíte kolo nebo chůzi, to záleží pouze na vás, nejde zase o tak náročný terén. Na jednotlivých razítkovacích místech se můžete občerstvit co hrdlo ráčí. Pokud budete šikovní a podaří se vám navštívit všechna razítkovací místa (max do 16 hod), na tom posledním získáte "pamětní list", abyste na nás nezapomněli a zase za rok si to zopakovali :-)

Pak si můžete vydechnout, ale pozor, ne na moc dlouho, již v 17,30 hod vypukne na Vrbici na Stráži losování nejen o burčákové ceny. Stačí pouze vyplnit příslušnou část mapky, odtrhnout a vhodit na Vrbici ve Vinařství Bočko (to je posledním razítkovacím místem) do připraveného a označeného boxíku, a pak už jen odpočívat a čekat, jestli se na vás štěstí usměje.

Se vstupným na akci Zarážení hory spojené s vystoupením Mužáků z Vrbice i na cimbálovou muziku si nemusíte lámat hlavu, to je také součástí balíčku. Jen si nezapomeňte připevnit na ruku ID pásek, který vás opravňuje ke vstupu do areálu.

Organizátor: Svazek obcí Modré Hory

E-mail: info@modrehory.cz

Telefon: 774 240 425

Web: stezky.cz/Akce/KRAJEM-VINA-2017/9-9-Putovani-za-burcakem-po-Modrych-Horach.aspx