stezky.cz
 CZ 
Zobrazit filtr
Ubytování
nabíjení elektrokol

ART HOSTEL

náměstí T.G.Masaryka č.p. 82, Dvůr Králové nad Labem
0 ×

Nově zrekonstruovaný designový Art Hostel se skvělou polohou v historickém centru Dvora Králové nad Labem nabízí 32 moderních lůžek.

Kontakty

 +420774591477
 info@arthostel.cz
 www.arthostel.cz/cs/
 náměstí T.G.Masaryka č.p. 82, Dvůr Králové nad Labem
 32

Otevírací doba

#:01.01.-31.12.
Po-Ne:08:00-15:00
Nově zrekonstruovaný designový Art Hostel se skvělou polohou v historickém centru Dvora Králové nad Labem nabízí 32 moderních lůžek ve dvou sdílených pokojích a třech soukromých apartmánech se spaním na komfortních manželských postelích a moderních palandách. Zázemí u nás najdou baťůžkáři, páry, firemní klientela, cyklisté, sportovní týmy, ale dostatečné soukromí si najdou i rodiny s dětmi.

Důraz klademe na komfort, čistotu, funkčnost a v neposlední řadě design našich prostorů, který spočívá v jednoduchosti. Jsme totiž pěkně vymazlený a s nápadem zrealizovaný hostel.

Naše prostorné a stylově zařízené pokoje rozdělené na sdílené a soukromé poskytují všem hostům dostatečné pohodlí. Každý pokoj je originální a má vlastní atmosféru. Z pokojů se Vám naskytne úžasný pohled na historické centrum města nebo na naši jedinečnou zahradu s terasou. Na ní si užijete dokonalý relax a posezení pod slunečníkem. Energii ze slunečních paprsků čerpejte na lehátkách na prostorné střešní terase. V naší kolárně mají hosté možnost dobít si své e-biky.

Celý hostel je bezobslužný, ke vstupu do budovy, pokojů, kolárny i na zahradu vám stačí jediný číselný kód, který obdržíte po check in-u a po zaplacení ubytování. Každý host má v ceně ubytování povlečení, prostěradlo a osušku, hosté ve sdílených pokojích také úložný box pro osobní věci pod postelí nebo ve skříni rovněž chráněný vlastním číselným kódem.

Jsme si jisti, že budete s výběrem našich pokojů nadmíru spokojeni.

Hodnocení

0 ×
Zatím žádné hodnocení. Buďte první!
Přidat vlastní hodnocení

Stezky v okolí

 380 km  7 dní

Labská stezka

1.300 km plných zážitků z Krkonoš k Severnímu moři s odbočkou do Prahy

Všechny trasy

Stezky v okolí

Cyklisté vítáni

Vyberte si z nabídky provozovnu s certifikátem Cyklisté vítáni.

Služby: UbytováníStravováníKempyTuristické cíle
Loading...