stezky.cz
 CZ 
Zobrazit filtr
Ubytování
nabíjení elektrokol

Friesovy boudy

Strážné 95
2 ×

Horský hotel Friesovy boudy se nachází v nadmořské výšce 1217m ve střední části Krkonoš, na jihozápadním svahu Světlého vrchu nedaleko rozcestí na Špindlerův Mlýn, Pec pod Sněžkou a Luční boudu.

Kontakty

 +420724230884
 kpolivka@friesovyboudy.cz
 www.friesovyboudy.cz
 Strážné 95
 72

Otevírací doba

#:01.01.-31.12.
Po-Ne:00:00-24:00
Horský hotel Friesovy boudy se nachází v nadmořské výšce 1217m ve střední části Krkonoš, na jihozápadním svahu Světlého vrchu nedaleko rozcestí na Špindlerův Mlýn, Pec pod Sněžkou a Luční boudu. Toto atraktivní ubytování nabízí ze své vysoké polohy velkolepé a nezapomenutelné pohledy do okolí.

Areál leží mimo hlavní turistická centra a svou polohou poskytuje ideální podmínky pro klidnou aktivní letní či zimní dovolenou pro rodiny s dětmi v blízkosti populárních turistických tras a nabízí ubytování ve dvoulůžkových pokojích a apartmánech.

Hodnocení

2 ×
Tom
4. 9. 2019
Pokud chcete opravdu luxusní ubytování i restauraci, Friesova bouda je pro vás! A pokud jste vyznavači opravdové horské cykloturistiky, jste přímo v centru hor. Skvělá kolárna/lyžárna, místní pivečko, dobré jídlo, venku hřiště pro děti a ta panoramata ;-)

Věra Miňovská - hodnotitelka certifikace Cyklisté vítáni
11. 11. 2014
Úžasné prostředí, prvotřídní služby, sympatický pan majitel a navíc výborné pivečko z vlastního minipivovaru. A ta panoramata! :-)Opravdu krásné místo, mohu vřele doporučit!
Přidat vlastní hodnocení

Stezky v okolí

 380 km  7 dní

Labská stezka

1.300 km plných zážitků z Krkonoš k Severnímu moři s odbočkou do Prahy

Všechny trasy

Stezky v okolí

Cyklisté vítáni

Vyberte si z nabídky provozovnu s certifikátem Cyklisté vítáni.

Služby: UbytováníStravováníKempyTuristické cíle
Loading...