stezky.cz
 CZ 
Zobrazit filtr
Ubytování
nabíjení elektrokol

Hotel Gold**** Chotoviny

Táborská 68, Chotoviny
0 ×

Vítáme Vás v nově postaveném hotelu v jihočeské obci Chotoviny vzdálené 10 kilometrů od husitského města Tábora.

Kontakty

 +420602491693
 recepce@hotelchotoviny.cz
 www.hotelchotoviny.cz
 Táborská 68, Chotoviny
 55

Otevírací doba

10:00 - 22:00
Vítáme Vás v nově postaveném hotelu v jihočeské obci Chotoviny vzdálené 10 kilometrů od husitského města Tábora. Historie budovy hotelu sahá až do druhé poloviny 19. století, kdy plnila funkci pivovarských sklepů. I po celkové přestavbě si budova zachovala svůj původní architektonický vzhled. Nabízíme Vám ubytování v pohodlných pokojích, stylovou restauraci s dětským koutkem, vnitřní i venkovní prostory pro pořádání kongresů, svateb, večírků či jiných společenských akcí. Odpočinek si můžete dopřát v naší wellness zóně. Budeme rádi, když navštívíte náš krámeček se suvenýry a regionálními výrobky, půjčíte si sportovní vybavení v rámci poznávání okolí nebo využijete náš veřejný internet. V celém hotelu se můžete pohybovat zcela bezbariérově.

Komfortně zařízené pokoje s netradičním, stylovým designem. Hotel GOLD má k dispozici 25 dvoulůžkových pokojů (některé s možností přistýlek), luxusní apartmá, business pokoj, rodinný pokoj s kuchyňkou a také pokoj vhodný pro invalidy. Celková kapacita hotelu je 55 lůžek.

V okolí Chotovin nebo Tábora si můžete vybrat z různě obtížných tras od krátkých rodinných vycházek po třicetikilometrové celodenní výlety. Pro cyklisty je zde pak několik značených cyklistických tras - Greenways Praha - Vídeň a cyklostezka v Táboře.

Hodnocení

0 ×
Zatím žádné hodnocení. Buďte první!
Přidat vlastní hodnocení

Stezky v okolí

 368 km  7 dní

Greenway Praha - Vídeň

Evropská stezka spojující kulturní metropole střední Evropy

Všechny trasy

Stezky v okolí

Cyklisté vítáni

Vyberte si z nabídky provozovnu s certifikátem Cyklisté vítáni.

Služby: UbytováníStravováníKempyTuristické cíle
Loading...