stezky.cz
 CZ 
Zobrazit filtr
Ubytování
nabíjení elektrokol

Hotel Start

Bedřichov 17, Špindlerův Mlýn
1 ×

Rodinný hotel Start se nachází v Krkonošském národním parku na malebném místě, přímo nad centrem Špindlerova Mlýna v Krkonoších, pouze 200 metrů od středu města.

Kontakty

 +420499433305
 info@hotelstart.cz
 www.hotelstart.cz
 Bedřichov 17, Špindlerův Mlýn
 76

Otevírací doba

#:01.01.-31.12.
Po-Ne:07:00 -22:00, noční služba
Rodinný hotel Start se nachází v Krkonošském národním parku na malebném místě, přímo nad centrem Špindlerova Mlýna v Krkonoších, pouze 200  metrů od středu města. Hotel Start nabízí kvalitní a pohodlné ubytování nejen pro milovníky letních a zimních sportů, ale i rodiny s dětmi, pro které jsme připravili dětské hřiště přímo u hotelu Start.

Hotel Start ve Špindlerově Mlýnu nabízí 31 komfortně zařízených pokojů, z toho 19 dvoulůžkových pokojů, 6 třílůžkových pokojů, 4 čtyřlůžkové pokoje a 2 apartmány. Všechny pokoje mají vlastní toaletu a koupelnu se sprchovým koutem, fénem, ručníky a hotelovou kosmetikou. K vybavení hotelových pokojů dále patří telefon s přímou provolbou a televize se satelitními programy. Teplotu vzduchu je možné regulovat v každém pokoji individuálně.

Do některých pokojů hotelu Start lze umístit přistýlku. Do všech pokojů je možné umístit dětskou postýlku, kterou Vám poskytneme zdarma na vyžádání.

Všechny pokoje hotelu jsou nekuřácké.

Jeden pokoj je přizpůsoben pro pobyt tělesně postižené osoby.

Hodnocení

1 ×
Tom
4. 9. 2019
Bezva hotel v kopcích nad Špindlem s hezkým výhledem a útulnými interiéry. Cyklisté zde mají kolárnu/lyžárnu, spoustu informačních materiálů, restauraci a bezva výchozí bod pro horskou cykloturistiku i jako Start místo pro putování po Labské stezce.
Přidat vlastní hodnocení

Stezky v okolí

 380 km  7 dní

Labská stezka

1.300 km plných zážitků z Krkonoš k Severnímu moři s odbočkou do Prahy

Všechny trasy

Stezky v okolí

Cyklisté vítáni

Vyberte si z nabídky provozovnu s certifikátem Cyklisté vítáni.

Služby: UbytováníStravováníKempyTuristické cíle
Loading...