stezky.cz
 CZ 
Zobrazit filtr
Ubytování
nabíjení elektrokol

Pension Pstruží

Pstruží 27, Merklín - Pstruží
1 ×

PENZION PSTRUŽÍ (apartmánového stylu) má příjemnou atmosféru, kterou dokresluje lesní potůček a studánka, která lemuje pozemek a přilehlé turistické stezky.

Kontakty

 +420727882732
 ubytovani@pension-pstruzi.cz
 www.pension-pstruzi.cz
 Pstruží 27, Merklín - Pstruží

Otevírací doba

8:00 - 20:00
Nově vybudovaný rodinný PENSION PSTRUŽÍ v Pstruží u Merklína je ideálním místem pro cykloturistiku (silniční,  trekingová, horská kola). Penzion je usazen v kouzelném údolí v nádherném koutě Krušných hor  19 km severně od Karlových Varů a 145 Km od Prahy.

PENSION PSTRUŽÍ patří mezi TOP 10 penzionů v ČR za rok 2017, kterou pořádá Asociace hotelů a restaurací ČR.

Obec Pstruží leží na soutoku říčky Bílé a Červené Bystřice v hlubokém zeleném údolí a je ideálním útočištěm pro ty z vás, co hledají nerušený klid uprostřed krásných přírodních scenérií. Délka všech cyklotras je více jak 400 km a lze využít na několika trasách křižující cyklobusy. Nedaleko penzionu se také nachází Krušnohorská magistrála (výborná pro cyklisty) o délce 242 km a má dva zajímavé sousedy, které zde můžete potkat. A je to Lukáš Bauer nejlepší český lyžař na běžkách (1x stříbro ZOH, 2x bronz ZOH, 1x vítěz Světového poháru, 2 x vítěz Tour de Ski) a Jens Weissflog nejlepší německý skokan na lyžích (3x zlato ZOH, 1x stříbro ZOH, 2x mistr světa, 4x vítěz turné 4 můstků, 1x vítěz Světového poháru). Oba žijí nedaleko od obce Pstruží a mají zde své cyklistické okruhy. Cyklistický okruh Lukáše Bauera je dlouhý 7,5 km a cyklistický okruh Jense Weissfloga je  dlouhý 24,5 km.

PENSION PSTRUŽÍ (apartmánového stylu) má příjemnou rodinnou atmosféru, kterou dokresluje lesní potůček a studánka, která lemuje pozemek a přilehlé turistické stezky. V penzionu je pro návštěvníky připraveno 6 pokojů - dvou a čtyř lůžkové pokoje (dva pokoje jako apartmány). Na každém pokoji najdete kuchyňku, jídelní stůl, koupelnu se sprchovým koutem a WC. Pokoje jsou rovněž vybaveny televizí se satelitním příjmem. V pensionu je také připojení na Wi-Fi, společenská místnost, sauna, dětský koutek, kolárna, lyžárna, zahrada, zahradní kryté sezení, venkovní gril, dětské hřiště, ping pong, vlastní parkoviště a mnohé další.

V době letních měsíců je Pension Pstruží ideálním místem pro cykloturistiku, pěší turistiku a celou řadu outdoorových aktivit a adrenalinových sportů. V době zimních měsíců je Pension Pstruží místem pro lyžaře na sjezdovkách, snowboardech nebo na běžkách.

Hodnocení

1 ×
Tomáš Šácha
12. 9. 2016
Penzion jsem navštívil při kontrole certifikace a byl jsem nadšen vřelým přijetím a útulností prostředí. V klidné horské atmosféře zde pobývalo několik rodin. Připravenost penzionu pro cyklisty je na špičkové úrovni - domeček pro kola s výbavou i servisním nářadím, nabíjení elektrokol. V okolí je pro cyklisty super terén a pro lyžaře hned u penzionu sjezdovka. Určitě se sem vrátím k rekreaci.
Přidat vlastní hodnocení

Cyklisté vítáni

Vyberte si z nabídky provozovnu s certifikátem Cyklisté vítáni.

Služby: UbytováníStravováníKempyTuristické cíle
Loading...