Krajem vína - Na kole vinohrady Uherskohradišťska – zavírání cyklostezek

Termín a lokalita

3. 10. 2020 8.30 - 3. 10. 2020 18.00
Uherské Hradiště

Organizátor

Region Slovácko, sdružení pro rozvoj cestovního ruchu
Uherské Hradiště
 572525525

15. ročník symbolického zavírání cyklostezek v centru Slovácka proběhne letos trochu netradičně.

Na kole vinohrady Uherskohradišťska – letos „OPEN“ s cílem podpořit lokální vinaře
 
První říjnový víkend s námi můžete symbolicky uzavřít cyklostezky na Uherskohradišťsku a podpořit místní vinaře. A to i v souladu s opatřeními, kterým je letos akce maximálně přizpůsobena.
 
V sobotu 3. října nasedněte na kola a projeďte některou z pěti tras, vyjděte si na pěší procházku nebo se jen tak vydejte za vinaři po regionu. Budou pro vás připraveni u svých sklepů od 10 do 16 hod. Ochutnejte vína ze slováckých vinic, diskutujte s vinaři a kochejte se naší malebnou krajinou po svém.
Tradiční akce Na kole vinohrady Uherskohradišťska provede po trasách nazvaných podle vinných odrůd – stezka Blatnického Roháče, Muškátu moravského a Rulandského bílého. Za poučením a historií se můžete vydat na stezku Po stopách cisterciáků. Sadská stezka je pak doporučena pro příznivce pěší turistiky, ale za vinaři na této trase se můžete vydat i na kole. 

Letos se akce bude muset obejít bez hromadného startu z Masarykova náměstí, průvodců na trasách a společného zakončení. Stezky nebudou v terénu fyzicky značeny. Budou však součástí mapové aplikace, a to včetně seznamu vinařů. Aplikaci si bude moci každý stáhnout do mobilu. Odkaz získají všichni po odeslání registrace, která je letos ZDARMA na www.slovacko.cz/nakolevinohrady.
Podpořme vinaře a vydejte se s námi na kole vinohrady!
 
Akci organizuje Region Slovácko, sdružení pro rozvoj cestovního ruchu a Městské informační centrum Uherské Hradiště za finanční podpory města Uherské Hradiště a Vinařského fondu

Tato stránka využívá cookies. Kliknutím na „Rozumím“ souhlasíte s pravidly ochrany osobních údajů.

© 1996 - 2020 Nadace Partnerství. Všechna práva vyhrazena.

Design Zbyšek Podhrázský. Web by Kentico CMS.