Krajem vína - Na kole vinohrady Uherskohradišťska

Termín a lokalita

11. 7. 2020 8.30 - 11. 7. 2020 18.00
Uherské Hradiště

Organizátor

Region Slovácko, sdružení pro rozvoj cestovního ruchu
Uherské Hradiště
 572525525
Koupit startovní balíček

První akce seriálu Krajem vína se uskuteční  v náhradním termínu v sobotu 11. 7. Vzhledem k aktuální  situaci bude akce uspořádána v trochu jiném formátu, pro příznivce cyklistiky budou připraveny 4 trasy a jedna pro pěší. Registrace probíhají elektronicky a v samotný den akce budou možné od 8:00 hodin na Masarykově náměstí.

Pro cyklisty a koloběžkáře jsou určeny trasy, z nichž některé jsou pojmenovány dle typických zdejších odrůd vína: Blatnický Roháč, Muškát moravský, stezka Rulandského bílého a Velehradská stezka, pro pěší turisty i kočárky je pak vhodná Sadská stezka. Trasy mají různou délku (30 – 60 km) a náročnost, tu svou si vyberou zdatní i méně zdatní cyklisté. Nově se lze vydat také na Nordic Walking. Jednotlivé trasy je možné kombinovat nebo se připojit na některém ze stanovišťVětšina zastávek na trasách by měla mít otevřeno od 9:30 do 14:00, případná změna (prodloužení nebo zkrácení otevírací doby) bude uvedena u konkrétních zastávek.

Mění se letošní cílová stanice, kterou je Městský fotbalový stadion Miroslava Valenty. Od 15 hodin zde bude připraven malý vinný trh a od 17 hodin tradiční tombola.

Koupit startovní balíček
Tato stránka využívá cookies. Kliknutím na „Rozumím“ souhlasíte s pravidly ochrany osobních údajů.

© 1996 - 2020 Nadace Partnerství. Všechna práva vyhrazena.

Design Zbyšek Podhrázský. Web by Kentico CMS.