Krajem vína - Na kole vinohrady Uherskohradišťska

Termín a lokalita

11. 7. 2020 8.30 - 11. 7. 2020 18.00
Uherské Hradiště

Organizátor

Region Slovácko, sdružení pro rozvoj cestovního ruchu
Uherské Hradiště
 572525525

Vážení příznivci akce Na kole vinohrady Uherskohradišťska, 
První akce seriálu Krajem vína se uskuteční  v náhradním termínu v sobotu 11. 7. Vzhledem k aktuální  situaci bude akce uspořádána v trochu jiném formátu, pro příznivce cyklistiky budou připraveny 4 trasy – Blatnický Roháč, Muškát moravský, stezka Rulandského bílého a Velehradská stezka, pro pěší pak Sadská stezka.

Pro bližší informace DOPORUČUJEME ODEBÍRAT NÁŠ NEWSLETTER, přihlášení je možné NA TOMTO ODKAZU https://www.stezky.cz/Specialni-stranky/Prihlaseni-k-odberu-novinek NEBO SLEDUJTE WEBOVÉ STRÁNKY ORGANIZÁTORA AKCE http://www.uherske-hradiste.cz/micuh/na-kole-vinohrady-uherskohradistska-2 a FB https://www.facebook.com/micuhhradiste/, kde budou postupně zveřejnovat další informace.

15. ročník symbolického otevírání cyklostezek v centru Slovácka začne v 8.30 hod. na Masarykově náměstí v Uherském Hradišti. Po zahájení se odstartují jednotlivé cyklistické stezky různé délky a náročnosti, vedoucí přes mikroregiony Uherskohradišťska. Součástí akce je i trasa pro pěší turisty.

Cyklisté i turisté mohou na jednotlivých trasách navštívit vinné sklípky i řadu zajímavých míst a pamětihodností. Odpoledne bude na Masarykově náměstí v Uherském Hradišti pro malé a velké cyklisty a širokou veřejnost připraven bohatý kulturní program s losováním o „vinné“ i „nevinné“ ceny.

© 1996 - 2020 Nadace Partnerství. Všechna práva vyhrazena.

Design Zbyšek Podhrázský. Web by Kentico CMS.