Krajem vína - Putování za burčákem po Modrých horách

Termín a lokalita

5. 9. 2020
Velké Pavlovice

Organizátor

DSO Modré Hory / Lukáš Stávek
Velké Pavlovice
 603534595

Svazek obcí Modré Hory zve všechny vyznavače pěší turistiky a cykloturistiky na podzimní putování mezi vinohrady a sklepy s chutí burčáku s názvem KRAJEM VÍNA - 13. ROČNÍK PUTOVÁNÍ ZA BURČÁKEM PO MODRÝCH HORÁCH spojené regionálním programem "modrohorským jarmarkem" Poznej Modré Hory.
 

Start

V sobotu 5. září 2020 v 9:00 hodin na Ekocentru Trkmanka ve Velkých Pavlovicích (mapa). Razítkovací místa ve všech obcích otevřena od 9:00 do 16:00 hod.

Startovací balíček můžete zakoupit v den konání akce přímo na místě oficiálního startu - v turistickém areálu Ekocentrum Trkmanka ve Velkých Pavlovicích. Rádi vycházíme návštěvníkům vstříc, a proto jsme i letos ponechali možnost koupě startovacích balíčků i v ostatních obcích Modrých Hor. Cena startovacího balíčku je 200 Kč, za výhodnější cenu 150 Kč jej můžete koupit na e-shopu.

Jak název akce napovídá jedná se o putování nejen mezi vinohrady, od jednoho razítkovacího místa ke druhému. Do mapky (která je součástí balíčku) budete "sbírat" razítka a ještě k tomu na každém razítkovacím místě zdarma dostanete 0,5 dcl burčáku k ochutnání. Jestli zvolíte kolo nebo chůzi, to záleží pouze na vás, nejde zase o tak náročný terén. Na jednotlivých razítkovacích místech se můžete občerstvit co hrdlo ráčí. Pokud budete šikovní a podaří se vám navštívit všechna razítkovací místa (nejlépe do 16 hod), kde získáte pamětní list.

Razítkovací místa pro vás budou otevřena od 9 do 16 hodin. Přesný seznam zastávek najdete na webu akce.


Doporučená trasa:
Velké Pavlovice - Vrbice - Kobylí - Bořetice - Němčičky - Velké Pavlovice

 

Cíl

Od 14 hodin ve Velkých Pavlovicích.

Na závěr putování si můžete úžít krásnou akci na Ekocentru Trkmanka - Poznej Modré Hory (místní dobroty a pochutiny, víno, burčák, folklor, zpěv, tanec).

Tato stránka využívá cookies. Kliknutím na „Rozumím“ souhlasíte s pravidly ochrany osobních údajů.

© 1996 - 2020 Nadace Partnerství. Všechna práva vyhrazena.

Design Zbyšek Podhrázský. Web by Kentico CMS.