Krajem vína - Putování za burčákem po Modrých horách

Termín a lokalita

7. 9. 2019
Velké Pavlovice

Organizátor

DSO Modré Hory / Eva Bauerová
Velké Pavlovice
 774240425

Dobrovolný svazek obcí MODRÉ HORY zve všechny vyznavače pěší turistiky a cykloturistiky na podzimní putování mezi vinohrady a sklepy s chutí burčáku. 12. ročník Putování za burčákem po Modrých Horách spojené se Zarážením hory na Vrbici se koná 7. září od 9 hodin na Rozhledně Slunečná. Razítkovací místa ve všech obcích jsou otevřena od 9 do 16 hodin.

 

Kdy: 7. září 2019 (možnost registrace od 9 hodin)
Start: Velké Pavlovice, rozhledna Slunečná (mapa)
Cíl: Vrbice, lokalita Stráž
 

Startovní balíček

Startovní balíček můžete zakoupit v den konání akce přímo na startu, v turistickém areálu pod rozhlednou Slunečná ve Velkých Pavlovicích. Cena startovního balíčku je 180 korun a zahrnuje skleničku, nosičku na krk, ID náramek opravňující ke vstupu na akci Zarážení hory na Vrbici, slosovatelnou razítkovací mapku s bližšími informacemi. Zdarma dostanete vzorek burčáku za razítko do mapky.
 

Trasa

Doporučená trasa pro cykloturisty a pěší turisty - Velké Pavlovice - Němčičky- Bořetice - Kobylí - Vrbice - Cyklostezka Modré Hory.

Jestli zvolíte kolo nebo chůzi, záleží jen na vás. Putovat budete od jednoho razítkovacího místa k druhému, do mapky budete na jednotlivých zastávkách sbírat razítka, ale také se občerstvit. Pokud navštívíte všechna razítkovací místa, získáte pamětní list.
 

Cíl

Cíl putování je ve Vrbici v lokalitě Stráž u Větřáku, kde bude připraven bohatý doprovodný program. Od 11 hodin Otevřené sklepy a degustace místních vín. V 17:30 losování vyplněných razítkovacích mapek nejen o burčákové ceny. Od 18 hodin bude hrát cimbálová muzika Mládí z Čejče. V 19 hodin se těšte na Zarážení hory - scénku v podání kobylských ochotníků, mužáků z Vrbice a sboru Jarmily Borovičkové.


Více informací o akci na webu Svazku obcí Modré Hory.

Tato stránka využívá cookies. Kliknutím na „Rozumím“ souhlasíte s pravidly ochrany osobních údajů.

© 1996 - 2020 Nadace Partnerství. Všechna práva vyhrazena.

Design Zbyšek Podhrázský. Web by Kentico CMS.