Řízená degustace růžových a bílých vín na nádvoří Znojemského podzemí

Termín a lokalita

1. 7. 2020
Znojmo

Organizátor

František Nahodil
Znojmo
 602743301

"Přijďte si vychutnat tajemnou atmosféru historické části města, nádvoří Znojemského podzemí, s víny od znojemského vinaře."

Jedná se o letošní premiérovou degustaci na nádvoří Znojemského podzemí. Romantickou atmosféru budou tématicky vytvářet růžová a bílá vína od znojemského vinaře z Vinařství Kacetl. Vybraná vína vám osobně představí talentovaný vinař Michal Kacetl. K vínu pro vás bude opět přichystaný velmi oblíbený chléb s vlašskými ořechy, dále ochutnáme například pekméz z odrůdy Pinot noir, který Balance coffee & wine vyrábí podle originální turecké receptury. V průběhu večera ochutnáme vzorek filtrované kávy, která bude připravená od baristů z kavárny Balance coffee & wine, a to z kávy, kterou si sami pražíme.

Po celou dobu řízené degustace budete v péči přímo vinaře a ochutnáme celkem 7 vzorků špičkových vín. Doba trvání cca 1,5 hodiny.

KDY? Středa 1. 7. 2020 od 19.00 hod. (sraz alespoň 5 - 10 minut před začátkem)
KDE? Vstup do Znojemského podzemí, Slepičí trh 275/2, 669 02 Znojmo

Cena 350,-/osoba

Upozornění:
Akce se koná za příznivého počasí a je z kapacitních důvodů omezena počtem max. 30 osob. Pokud máte zájem o tuto akci, tak si prosím závazně rezervujte svá místa přes zprávu v události nebo na tel. 602 743 301.

Tato stránka využívá cookies. Kliknutím na „Rozumím“ souhlasíte s pravidly ochrany osobních údajů.

© 1996 - 2020 Nadace Partnerství. Všechna práva vyhrazena.

Design Zbyšek Podhrázský. Web by Kentico CMS.